Series
Ratings
39
The Sound of MagicRated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Otomen ~Aki~Rated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
The Ship of TheseusRated ★ 2.0