Titles you rated
すいかRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 2.0
Riding a UnicornRated ★ 2.5- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- DoubleRated ★ 3.5
- Okura: Cold Case InvestigationRated ★ 1.5
If Talking PaidRated ★ 3.5- Lemming in the GardenRated ★ 2.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- Light of My LionRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Love ScoutRated ★ 3.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0