Series
Ratings
20
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Hour Season 2Rated ★ 5.0
The HourRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0