Series
Ratings
34
The ChaserRated ★ 4.5- KAIST Season 1Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.5- Abnormal SummitRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
Friends Season 3Rated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- Montana JonesRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5