Series
Ratings
203
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0