Series
Ratings
104
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0