Series
Ratings
62
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.5- Lucky LouieRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
- Blue TowerRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0