Series
Ratings
24- Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The ClubhouseRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0