Series
Ratings
21- Fallout Season 1Rated ★ 4.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
- The BequeathedRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0