Series
Ratings
278- Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 2.5
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 5.0
- The Boyfriend Season 2Rated ★ 2.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Captivated, by YouRated ★ 3.5
- Are You Sure?! Season 2Rated ★ 2.5
- Love Transit Season 3Rated ★ 3.0
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Jinny's KitchenRated ★ 3.0
- BTS Monuments: Beyond the StarRated ★ 3.5
- Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Batou MuraRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- Love in ContractRated ★ 2.5