Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.5
- The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 4.0
- BondingRated ★ 4.0
- BondingRated ★ 3.5
- 모든 패밀리Rated ★ 4.5
- Born for the SpotlightRated ★ 4.0
- The Perfect CoupleRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 4.0- Wave MakersRated ★ 4.0
- The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 2.5
- Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.5