Movies
Ratings
911
The Lego MovieRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0- IntentionRated ★ 5.0
The Hurricane HeistRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0