Titles you rated
Scream 4Rated ★ 5.0
South BoundRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0- The PuppetRated ★ 2.5
The Ring TwoRated ★ 3.5
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 3.0