Series
Ratings
229- The ChairRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0- Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
- Street Food FighterRated ★ 3.5
- Youn's KitchenRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5- You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
- Movie RoomRated ★ 4.0
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0