Series
Ratings
174- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
- King the LandRated ★ 5.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The TrunkRated ★ 1.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0