Series
Ratings
13
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5