Series
Ratings
49
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.0
- The DropoutRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0