Series
Ratings
45- The Art of SarahRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The SympathizerRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0