Series
Ratings
13
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
Women of the SunRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
Family's HonorRated ★ 1.0- Big ManRated ★ 1.5