Series
Ratings
94- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
- Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.5- Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5- Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5