Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0