Series
Ratings
15
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0