Series
Ratings
141
BridgertonRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
HANEBADO!Rated ★ 4.0
DemonbeinRated ★ 0.5
Turn-A GundamRated ★ 1.5
SORA kake GIRLRated ★ 1.5
Strike WitchesRated ★ 1.5
Lucky StarRated ★ 1.5
Marriage of God & Soul Godannar!!Rated ★ 1.5
FractaleRated ★ 2.0
Linebarrels of IronRated ★ 2.5
OVERMAN King GainerRated ★ 2.5
Super Robot Wars Original Generation Divine WarsRated ★ 1.5
Battle Fairy YukikazeRated ★ 2.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.0
Princess PrincipalRated ★ 3.0
Rage of BahamutRated ★ 2.5
Gundam Build FightersRated ★ 3.5
Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 3.5