Series
Ratings
50
ChernobylRated ★ 5.0- The SocietyRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5