Series
Ratings
138- Mask GirlRated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 4.0
- Pale MoonRated ★ 2.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- QueenmakerRated ★ 4.0

Oh! My AssistantRated ★ 2.5- MaidRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- The Equalizer Season 1Rated ★ 3.0
- AgencyRated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0