Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5