Series
Ratings
382
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 0.5- Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- One Dollar LawyerRated ★ 2.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0