Titles you rated
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 1.5
DexterRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 4.0
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 4.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 2.5