Series
Ratings
45
See Season 3Rated ★ 4.5
SeeRated ★ 4.5
SeeRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5- I Am SoloRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0