Series
Ratings
28
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5