Series
Ratings
129- Naneun WonhandaRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
War and PeaceRated ★ 4.0
DekalogRated ★ 4.5- Summer DreamRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Persia, the Magic FairyRated ★ 2.5
Fist of the North StarRated ★ 2.5
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 2.5- Time Travel TondekemanRated ★ 2.5
- Extraordinary ZorroRated ★ 2.5
UFO Robot GrandizerRated ★ 2.5
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 2.5- Mechander RoboRated ★ 2.5
- Saver KidsRated ★ 2.5
- Magic Angel Sweet MintRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 2.5- Magical Princess Minky MomoRated ★ 2.5
Queen MillenniaRated ★ 2.5
The Three Musketeers AnimeRated ★ 2.5