Series
Ratings
12
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
Falling Skies Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5