Series
Ratings
17
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 4.5
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
- MaidRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 3.0- The 8 ShowRated ★ 1.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 0.5
SilentRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 2.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5