Series
Ratings
30- Study GroupRated ★ 2.0

M&MRated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Uncle GrandpaRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Scooby-Doo! Mystery IncorporatedRated ★ 3.0
Love RevolutionRated ★ 1.5- Inspector KooRated ★ 2.5
- The Amazing Digital CircusRated ★ 1.5
おかしなガムボールRated ★ 3.5- The Amazing World of Gumball Season 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 1.0- Mr. PlanktonRated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0