Series
Ratings
236- Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- CassandraRated ★ 3.5
- Our Planet IIRated ★ 3.5