Series
Ratings
71- She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5
Lego Star Wars:Droid TalesRated ★ 3.0
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.5- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 3.5- Wizards Beyond Waverly Place Season 2Rated ★ 3.5
- Austin & AllyRated ★ 3.5
- Austin & AllyRated ★ 4.0
- Austin & AllyRated ★ 4.0
- BizaardvarkRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.5
VictoriousRated ★ 4.5