Series
Ratings
311- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
Run BTS!Rated ★ 4.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
- Jinny's KitchenRated ★ 3.0
- 아따맘마 미방영분Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0
- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0