Movies
Ratings
299
The Hot ChickRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0- Hear MeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0