Series
Ratings
186
Trap of YouthRated ★ 5.0- Little WomenRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.5
La Dolce VitaRated ★ 5.0
RivalRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
TruthRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Family's HonorRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.5
Make a Woman CryRated ★ 2.0
BossRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5