Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5

Taxi DriverRated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
- UntamedRated ★ 3.5
- HostageRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0