Series
Ratings
66
Emily in ParisRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5