Series
Ratings
14- Narco-SaintsRated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0