Series
Ratings
34- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
- EXchange Season 1Rated ★ 4.5
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 2.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- Rookie CopsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0