Series
Ratings
30
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0