Series
Ratings
50
Through the DarknessRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0- Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5