Series
Ratings
186- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Our Flag Means Death Season 2Rated ★ 4.0
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 4.5- Their MarriageRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- This Is Going to HurtRated ★ 5.0
- Tonari no Nurse Aid SP 2025Rated ★ 3.0
- Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.5
- Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 4.0
- Take Me: Memory ArcRated ★ 3.5
- Light of My LionRated ★ 4.5
- Black DovesRated ★ 4.0
In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 3.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 3.5
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.0- Cinderella ComplexRated ★ 1.5
- Mary & GeorgeRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5- The BoyfriendRated ★ 3.0