Series
Ratings
65- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5