Series
Ratings
116
Nemuri no MoriRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5