Series
Ratings
419
The Red SleeveRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5- RevenantRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 1.0- The ChairRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5