Series
Ratings
22
Smile, YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0